Zápisky z brigády (23.5.2026)
Dnes sme mali krásnu brigádu a krásne počasie, radosť robiť 🙂 Zamerali sme sa na plochu pred pávmi a okolie vodopádu, a jedna skupinka upratovala okolo altánku. Všetko sme zvládli a na konci aj brigádnicky oslávili narodeniny 🙂
Za desiatu ďakujeme Hradnej stráži a za obed Marte Tomkovej!

