Zápisky z brigády (25.4.2026)
Dnes bola krásna brigáda, počasie úplne nádherné a pocit z dobrej spoločnej práce tiež. Robili sme najmä v okolí jazierka pri kaplnke a pri altánku. Všetko si pýta starostlivosť a námetov do ďalšej brigády máme požehnane. Ďakujeme všetkým za účasť, bolo nám spolu fajn, a tešíme sa nabudúce! 🙂
Za desiatu ďakujeme Hradnej stráži a za obed pizérií u Majka!


